Blíží se Jaro... Velikonoce... a také Čarodějnice.  Pojď si s námi užít čarodějnické dobrodružství na Děčínsku, v krásném prostředí Kvádrberku. Není to ledajaké čarodějnické dobrodružství, ale pohádkové. Tudíž se můžeš jako čaroděj či čarodějka, setkat s mnoha pohádkovými postavami. Schválně, poznáš je všechny? Přijď se přesvědčit sám.

Vezmi s sebou maminku, tatínka, babičku, dědečka, kamaráda, kamarádku, je to jen na tobě - každopádně kdokoliv přijde, může se stát čarodějem či čarodějkou. Pojď s námi proletět všemi možnými stanovišti, užít si kopec zábavy, přiučit se třeba i něčemu novému a v cíli se můžeš těšit na buřtíka, nechat si cokoliv namalovat na obličej a hlavně si budeš moci odnést sladkou odměnu za Tvé skvělé výkony v čarodějnické stezce.  

Stezka bude začínat na Loretánské vyhlídce (na začátku lesoparku-hned nad konečnou autobusu u nemocnice) a povede po turistické červené do Ludvíkovic na lesní hřiště.  

Startovné je 50 Kč za účastníka, tím získáš čarodějnický průkaz, kam budeš dostávat za každé splněné stanoviště potvrzení. Průkaz stačí v cíli předložit hlavnímu čaroději a pokud uzná, že máte splněno, můžete se vrhnout na sladkou odměnu, buřtíka, aj.

Na start se můžeš dostavit 20. 4. 2024 v čase od 14.00 do 16.00 hod.
Závěr akce bude v 19.00
Vezmi si pohodlné oblečení, ať se Ti plní dobře všechny úkoly na stanovištích.
Na každém stanovišti bude odpadkový koš - využívej prosím koš a ne les.
Je ti 5 nebo 50? Je to jedno, zúčastnit se může úplně každý.  
Především nezapomeň na hravou a pohádkovou náladu.